Орган з оцінки відповідності "ВНІТІ-ТЕСТ"

gallery/logo

Державне підприємство "Міжрегіональний науково-інженерний центр з сертифікації систем якості, труб, балонів та іншої металопродукції "ВНІТІ-ТЕСТ"

Контакти:

(056) 372-13- 31, 377-14- 89, 713-54- 56,

(0562) 39-86- 35, 47-43- 02

Факс: (0562) 47-43- 02
e-mail: vniti.test@gmail.com

Послуги

 

Сертифікація є однією з ключових форм оцінки рівня компанії. У разі якщо організація володіє всім комплексом сертифікатів відповідності та пакетом дозвільної документації, це є надійною гарантією безпеки і високого рівня якості послуг.

Сьогодні з урахуванням розвитку світового ринку і ринкових відносин конкуренція зростає у всіх сферах і галузях, що тягне за собою посилення конкурентної боротьби. Залучати клієнтів стає все складніше, вибір товарів і послуг розширюється в геометричній прогресії.

Цілком природно, що в таких умовах клієнти віддають перевагу сертифікованої продукції, товарів і послуг, відповідність високим стандартам яких підтверджується державними органами та незалежними експертами. Таке підтвердження - значуща перевага, яке дозволяє комерційним організаціям успішно вести боротьбу за клієнта.

 

Послуги ООВ ДП «ВНІТІ-ТЕСТ»:

  • Сертифікація продукції в системі добровільної сертифікації ВНІТІ-ТЕСТ
  • Сертифікація систем управління якості
  • Оцінка відповідності продукції вимогам Технічних регламентів
  • Декларування відповідності

Випробування продукції здійснюється в акредитованих випробувальних лабораторіях, які акредитовані відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 (ISO/IEC 17025:2017, IDT)  згідно з галузями їх акредитації.

Метою діяльності ООВ ДП «ВНІТІ-ТЕСТ» у сфері якості є неупереджена і вірогідна оцінка відповідності металопродукції, систем управління якістю підприємств вимогам нормативної документації для сприяння забезпеченню стабільно високого рівня якості продукції, що задовольняє потреби споживачів, і досягнення на цій підставі результативної роботи центру.